Padem o ścianę

Kwietniowe nowości w Xbox Game Pass

Paweł Jastrzębski

Wiemy już jakie nowe gry trafią w najbliższym czasie do Xbox Game Pass. Tym razem Microsoft postanowił rozpieścić trochę użytkowników urządzeń z Androidem, ale i dla konsolowców jest sporo dobra – z jednym spektakularnym powrotem.

Pierwszą nową grą będzie GTA V (97 na metacritic), które pojawi się po kilkumiesięcznej przerwie już 8 kwietnia. Gra, której nikomu mam wrażenie przedstawiać nie trzeba. Sami jednak zdecydujcie się, czy chcecie ograć już teraz, czy poczekać na wersję pod next geny. Gra pojawi się w Xbox Game Pass na konsolach i urządzeniach z Androidem,

Także 8 kwietnia do Xbox Game Pass na konsole, PC i urządzenia z androidem dołączy Zombie Army 4: Dead War (77 na metacritic) – czwarta część kooperacyjnej strzelanki TPP, będącej pierwotnie spin-offem Sniper Elite. W grze, maksymalnie 4 graczy zmierzy się z hordami zombiaków, w alternatywnej wersji II Wojny Światowej.

Wyłącznie do androidowej wersji abonamentu dołączy 8 kwietnia Disneyland Adventures (67 na metacritic) – kompilacja minigier zręcznościowych osadzonych w uniwersum Disneya, w której możemy wirtualnie przemierzyć Disneyland. Gra jest remasterem  Kinect Disneyland Adventures. Warto przy tym wspomnieć, że gra jest już w konsolowej wersji abonamentu.

Także 8 kwietnia i także do abonamentu na urządzenia z androidem dołączy Rush: A Disney/Pixar Adventure (68 na metacritic) – zremasterowany klasyk na Kinecta z Xboxa 360. Jest to kompilacja mini gierek, w które zagramy zarówno za pomocą Kinecta 2.0 jak i pada. Jak nietrudno się domyśleć wcielimy się w niej w bohaterów klasycznych animacji od Pixara i zwiedzimy z nimi znane z filmów lokacje. Podobnie jak w poprzednim przypadku, gra jest już w konsolowej wersji abonamentu.

12 kwietnia, wyłącznie w konsolowej wersji abonamentu (w wersji Ulitmate), pojawi się NHL 21 (81 na metacritic) – czyli kolejna część najbardziej znanej odsłony wirtualnego hokeja. Dla miłośników sportówek jak znalazł.

15 kwietnia do Xbox Game Pass na konsole, PC i urządzenia z androidem dołączy Rain on Your Parade – gra trafi do usługi w dniu swojej premiery. Ma to być w założeniu zabawna gierka, w której wcielamy się w rolę świadomej chmury, której głównym celem jest psucie ludziom zabawy na dworze.

Także 15 kwietnia, ale już tylko do Xbox Game Pass for PC trafi Pathway (68 na metacritic) – taktyczny rpg, którego akcja rozgrywa się w latach 30 XX wieku – wcielamy się w niej w oddział dziwnych postaci, który przemierza różne lokacje w celu odszukania starożytnych artefaktów.

Ostatnią grą z tej transzy będzie MLB The Show 21, który trafi do abonamentu na konsole i urządzenia z androidem w dniu swojej premiery. Jest to przygotowana przez studio 1st party Sony wirtualna odsłona baseballa, która trafi na Xboxy pierwszy raz w historii.

 


Copyright © 2022 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.