Padem o ścianę

Kwietniowe nowości w Xbox Game Pass

Paweł Jastrzębski

Wiemy już jakie gry dołączą do Xbox Game Pass w ramach pierwszej kwietniowej transzy. Do usługi dołączy w sumie 10 gier, ale tylko 5 z nich będzie „konsolowymi” nowościami.

W pierwszej połowie kwietnia Xbox Game Pass wzbogaci się o:

Cricket 22 – (chmura + konsole), który dołączy do usługi już dzisiaj. Jak sama nazwa wskazuje, będzie to wirtualne odwzorowanie chyba najnudniejszego istniejącego sportu 😉 Gra dostępna jest w usłudze już dzisiaj.

MLB The Show 22 (chmura + konsole) – kolejna gra sportowa, tym razem przenosząca nas na baseballowe boiska. Gra jest dostępna w usłudze już od dzisiaj (w dniu swojej premiery), więc jeśli jesteście fanami tego sportu, to warto ściągnąć.

Chinatown Detective Agency (chmura + konsole + pc) – gra dołączy do Xbox Game Pass 7 kwietnia – w dniu swojej premiery.

Dragon Age 2 (chmura) – od 7 kwietnia będziecie mogli zagrać w drugą część RPGowej serii od BioWare również za pomocą chmury.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare

Star Wars: Squadrons. Także jeśli chcecie polatać myśliwcem na ekranach swoich telefonów, to będzie jak znalazł.

12 kwietnia Xbox Game Pass wzbogaci się za to o Life Is Strange: True Colors (chmura + konsole + PC), czyli kolejna część przygodówkowej serii. Tym razem wcielimy się w Alex Chen, która za pomocą swoich nadprzyrodzonych mocy, będzie musiała rozwikłać zagadkę śmierci swojego brata.

Również 12 kwietnia PeCetowa wersja abonamentu otrzyma Panzer Corps 2 – turowa strategia, której akcja toczy się podczas Drugiej Wojny Światowej.

Ostatnią grą, jaką otrzymamy w pierwszej kwietniowej transzy, będzie The Dungeon of Naheulbeuk, które trafi do PeCetowej wersji usługi także 12 kwietnia.


Copyright © 2022 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.