Padem o ścianę

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice z datą konsolowej premiery

Paweł Jastrzębski

Najnowsza odsłona przygód chyba najsłynniejszego growego podrywacza pojawiła się na PC w październiku zeszłego roku. Już za kilka tygodni, odpowiednio przygotowana wersja pojawi się na konsolach.

Seria Leisure Suit Larry liczy już ponad 30 lat (sam pamiętam jak szczeniakiem będąc próbowałem wbijać komendy po angielsku, w pierwszych, tekstowych odsłonach serii), ale przygody lekko gapowatego podrywacza w dalszym ciągu cieszą się popularnością. Najnowsza odsłona Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice pojawiła się na PC w październiku 2020 r. i zebrała całkiem przyzwoite recenzje – jej średnia na metacritic to 73. Już 18 maja gra pojawi się na Xboxach, PlayStation i Nintendo Switch, ze specjalnie dostosowanym do kontrolerów sterowaniem.

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice to klasyczna przygodówka point and click, w której pomagamy tytułowemu Larry’emu w jego nieudolnych próbach podrywu. Fabularnie gra kontynuuje wątki poprzedniej części – Leisure Suit Larry: Wet Dreams Don’t Dry. Nasz bohater po udanym podrywie niejakiej Faith, szykuje się do ślubu z ukochaną. Niestety naszemu bohaterowi nie będzie dane zaznać rodzinnego szczęścia – zostaje on rozdzielony z ukochaną i aby ją odnaleźć udaje się na archipelag Kalau, gdzie czekają na niego nowe przygody i nowe Panie do wyrwania.


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.