Padem o ścianę

Lipiec w Games with Gold

Paweł Jastrzębski

Wiemy już jakie gry trafią do Games with Gold w lipcowej aktualizacji. Niestety oferta któryś już miesiąc z rzędu nie powala, a słabości oferty dopełnia fakt, że ponownie dostaniemy tytuł, który już był w usłudze.

W sumie w lipcu do usługi zawitają tradycyjnie cztery nowe gry:

Na konsolach poprzedniej i obecnej generacji miesiąc przywitamy Beasts of Maravilla Island (59 na metacritic w wersji na Switcha) – przygodówka, w której wcielamy się w młodą fotografkę, która wyposażona w aparat trafia na tytułową wyspę, by odkryć jej sekrety, a przy okazji sfotografować wszystkie zasiedlające ją zwierzęta.

Drugim tytułem dostępnym w lipcu na konsole obecnej i poprzedniej generacji będzie Relicta (78 na metacritic) – pierwszoosobowa gra logiczna, która przenosi nas do roku 2120 na jedną z kosmicznych baz położonych na Księżycu. Nasza bohaterka musi rozwikłać sekrety bazy, by móc uratować swoją córkę.

Przez pierwszą połowę lipca na Xbox 360, Xbox One i Xbox Series dostępna będzie Thrillville: Off the Rails (73 na metacritic) – druga część strategii ekonomicznej, w której ponownie tworzymy własny park rozrywki.

Ostatnią grą dostępną w lipcowej ofercie Games with Gold będzie Torchlight (81 na metacritic) – hack and slash za który odpowiadają ludzie uprzednio pracujący nad pierwszym Diablo. W zasadzie to samo powinno wystarczyć z rekomendację ;). W grze wcielamy się w śmiałka, który próbuje uratować tytułową wioskę przed starodawnym i potężnym złem. Do naszej dyspozycji twórcy przygotowali trzy klasy postaci (Niszczyciela, Alchemika i Pogromcę), z których każda dysponuje swoim unikalnym zestawem umiejętności. Normalnie gra byłaby jasnym punktem oferty, jednak tutaj nie sposób nie zauważyć, że Microsoft robi drugie kółko po dostępnych grach – Torchlight był bowiem częścią Games with Gold w sierpniu 2019 r.


Copyright © 2022 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.