Padem o ścianę

Luty w Games with Gold

Paweł Jastrzębski

Wiemy już jakie gry przygotował dla nas Microsoft w lutowym rozdaniu Games with Gold. Szału tradycyjnie nie ma, ale kto wie – może coś nie tylko przypiszecie do konta, ale także zagracie.

W lutym do Games with Gold dołączą:

Jako pierwsza do Games with Gold dołączy Broken Sword 5: The Serpent’s Curse (77 na metacritic) – piąta cześć serii przygodówek point and click. Fabuła opowiada o George’u Stobbardzie, który razem z francuską dziennikarką Nicole Collard, staje się świadkiem zabójstwa właściciela galerii malarskiej i kradzieży z pozoru nieistotnego malowidła. Próbując rozwikłać zagadkę zabójstwa trafiają na spisek sięgający zamierzchłych czasów.

Drugą dostępną grą będzie Aerial_Knight’s Never Yield (66 na metacritic) – autorunner, w którym wcielamy się w Wally’ego – nastolatka żyjącego w futurystycznej wersji Detroit. Wchodzi on w posiadanie tajemniczego przedmiotu zdolnego uratować przyszłość miasta.

Trzecią dostępną grą będzie Hydrophobia (59 na metacritic) – przygodowa gra akcji z widokiem z trzeciej osoby, w której wcielamy się w Kate Wilson, która za pomocą wody walczy z terrorystami, którzy przejęli luksusowy statek Queen of the World.

Ostatnią grą dostępną w ramach Games with Gold jest Band of Bugs (68 na metacritic) – taktyczno-strategiczna turówka, w której wcielamy się w małego robaczka, walczącego w obronie swojej królowej.


Copyright © 2022 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.