Padem o ścianę

Marvel’s Midnight Suns i ARC Raiders opóźnione

Paweł Jastrzębski

Niestety fala opóźnień zdaje się nas nie opuszczać – jej najnowszymi ofiarami padły Marvel’s Midnight Suns od Firaxis i ARC Raiders od Embark Studios.

Jako pierwszy ofiarą fali padł Marvel’s Midnight Suns, który miał zadebiutować 7 października na Xboxach, PS4, PS5, Switch i PC. Niestety gra została przesunięta na późniejszy termin – do końca tego roku fiskalnego. Powodem przesunięcia jest rzecz jasna chęć przygotowania jak najbardziej dopracowanego tytułu.

Marvel’s Midnight Suns to turowy taktyczny RPG, w którym wcielamy się w stworzonego specjalnie na potrzeby gry Huntera, który wraz z innymi bohaterami i antybohaterami Marvela zmierzy się z Lilith – matką demonów, która próbuje przejąć władze nad światem.

Sercem rozgrywki będą turowe potyczki, podczas której skorzystamy z umiejętności Huntera i maksymalnie 3 wybranych przez nas Avengersów, by pokonać przeciwników.

Drugą grą, która zaliczyła obsuwę jest ARC Raiders – kooperacyjna strzelanka TPP rozprowadzana w modelu free to play. Wcielamy się w niej w członka ruchy oporu, który broni Ziemi przed atakiem złowieszczych maszyn atakujących naszą planetę. Gra miała pojawić się pierwotnie w grudniu 2022 r, ale niestety zalicza obsuwę na 2023 r. – póki co nie bardziej konkretna data premiery nie została podana.


Copyright © 2022 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.