Padem o ścianę

Marzec w Games with Gold

Paweł Jastrzębski

Wiemy już jakie gry trafią w marcu do Games with Gold. Po całkiem dobrym lutym, w marcu wracamy do tradycyjnej średniawki. Ale istnieje cień szansy, że traficie na coś, co Was zainteresuje.

  1. Warface: Breakout: 1-31 marca (Xbox One/Series X|S)
  2. Vicious Attack Llama Apocalypse: 16 marca – 15 kwietnia (Xbox One/Series X|S)
  3. Metal Slug 3: 1-15 marca (Xbox 360/One/Series X|S)
  4. Port Royale 3– 16-31 marca (Xbox 360/One/Series X|S)

Pierwszą dostępną w marcu nową grą będzie Warface: Breakout (66 na metacritic) – pierwszoosobowa strzelanka będąca płatnym spin-offem darmowego Warface. Gracze rywalizują w niej miedzy sobą w dwóch pięcioosobowych drużynach w rozgrywce mocno inspirowanej Counter Strikiem.

Od 16 marca do Games with Gold dołączy Vicious Attack Llama Apocalypse – coopowy twin-stick shooter, w którym jako jeden z maksymalnie 4 graczy wcielamy się w pilota mecha, który walczy z niezliczonymi hordami krwiożerczych lam.

Od 1 marca dodatkowo zagrać będziecie w legendarneMetal Slug 3 (78 na metacritic) – reedycja klasycznej strzelanki 2D, którą na bank kojarzycie, jeśli tylko mieliście okazje wejść do dowolnego salonu z automatami w latach 90-tych 😀 Wcielamy się w niej w członka organizacji wojskowej, który przemierza kilkanaście dwuwymiarowych plansz, by odnaleźć i zabić złowrogiego generała Mordena.

Ostatnią z dostępnych w marcu gier będzie Port Royale 3 (56 na metacritic) – trzecia odsłona strategii ekonomicznej, której akcja dzieje się w XVII wieku na Karaibach. Jako młody kapitan stoją przed nami dwie ścieżki wybory – możemy albo skupić się na niebezpiecznym ale ekscytującym piractwie albo na spokojnej ścieżce rozwoju tytułowego portu.

 


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.