Padem o ścianę

Microsoft Rewards w końcu w Polsce

Paweł Jastrzębski

Doczekaliśmy – po latach patrzenia z zazdrością na zagranicznych graczy, którzy chwalili się benefitami z Microsoft Rewards, w końcu i polscy użytkownicy otrzymali dostęp do tego programu.

Microsoft Rewards to w dużym skrócie program lojalnościowy Microsoftu w którym za aktywność w usługach MS dostajemy punkty, które następnie możemy wymienić na wymierne nagrody – m.in doładowania konta Xboxa.

Program bardzo długo był ograniczony do kilkunastu krajów na świecie, a na liście nie było rzecz jasna Polski. Wszystko jednak wskazuję, że w końcu uległo to zmianie – program bowiem po cichu wystartował w Polsce. Póki co w bardzo ograniczonej formie, ale pozostaje mieć nadzieję, że ulegnie to poprawie.

By dołączyć do programy musicie wejść na jego stronę, zalogować się swoim kontem Microsoftu, a następnie kliknąć kafelek „utwórz konto bezpłatnie”. Póki co oficjalnie punkty zdobywać możemy jedynie za korzystanie z przeglądarki Edge i wyszukiwarki Bing, ale pozostaje mieć nadzieję, że wkrótce ulegnie to rozszerzeniu m.in na aktywność na Xboxie, zgodnie z tym co jest w krajach zachodnich – w tym granie w gry z Xbox Game Pass.

Póki co nagrodami w programie są jedynie:

  1. Karta upominkowa w grach od Riot Games (100RP/1 500 pkt lub 650RP/6500pkt)
  2. 1 euro na rzecz organizacji Save the Children – 1000 pkt
  3. Kod cyfrowy Roblox – 1 500 pkt
  4. Karta podarunkowa Amazon.pl – 6zł/ 1 850 pkt
  5. Karta podarunkowa Allegro – 50 zł/ 15 000 pkt

Wkrótce mają jednak dołączyć m.in. karty podarunkowe Xboxa czy Microsoftu.


Copyright © 2022 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.