Padem o ścianę

NBA 2k21 i Football Manager 2021 od 4 marca w Xbox Game Pass

Paweł Jastrzębski

Miłą niespodziankę nam Microsoft przygotował na początek marca – do Xbox Game Pass dołączą NBA 2k21 i Football Manager 2021 – i to już jutro, 4 marca.

Już od jakiegoś czasu wiemy, że EA Play (a co za tym idzie Xbox Game Pass Ultimate) wzbogaci się w najbliższym czasie o Madden 21, NHL 21 i Star Wars Squadron. Ale Microsoft ma też coś dla posiadaczy podstawowej wersji abonamentu. Dwie świetne gry sportowe.

NBA 2k21 (67 na metaciritc na Xbox One, 80 na Xbox Series X) – to gra, której chyba nie trzeba przedstawiać – to najnowsza odsłona najlepszej serii gier o koszykówce. I choć ostatni gra cierpi przez mikropłatności, to dalej warto zagrać, by choć na chwilę poczuć się jak Michael Jordan. Microsoft nie podał tego oficjalnie, ale wszystko wskazuje, że wersja dostępna w abonamencie będzie wersją na poprzednią generację konsol.

Gra będzie dostępna na konsolach i urządzeniach z androidem.

Drugiej gry, której mam wrażenie nie trzeba przedstawiać jest Football Manager 2021 Xbox Edition (78 na metacritic) – czyli przygotowana na konsole wersja najlepszego piłkarskiego menadżera. Od teraz nic nie stoi na przeszkodzie, by doprowadzić ulubioną drużynę do zwycięstwa w Lidze Mistrzów.

Gra będzie dostępną na konsolach i PC (na PC dodatkowo będzie dostępna „normalna” wersja)

 


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.