Padem o ścianę

Nowe gry w marcu w Xbox Game Pass

Paweł Jastrzębski

Jeszcze w marcu bibliotek gier Xbox Game Pass wzbogaci się o 6 nowych gier. Tym samym usługa stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Już jutro, 21 marca, Xbox Game Pass wzbogaci się o Deus Ex: Mankind Divided (83 na metacritic) – druga część przygód Adama Jensena, tocząca się dwa lata po pierwszej części, w roku 2029. Główny protagonista należy do elitarnej jednostki Interpolu – Task Force 29, której zadaniem jest ściganie ulepszonych terrorystów.

Również jutro do Xbox Game Pass trafi What Remains of Edith Finch (92 na metacritic) – pierwszoosobowa przygódówka, której akcja opowiada o losach pewnej rodziny na przestrzeni 100 lat. Akcja podzielona jest na kilka epizodów, które spina tytułowa bohaterka i tajemnicza klątwa.

Kolejną grą, która trafi do Xbox Game Pass w marcu będzie The Walking Dead: Michonne (78 na metacritic) – kolejna część serii przygodówek od Telltale . Podczas trzech epizodów, poznamy losy tytułowej wojowniczki, oraz poznamy powody dla których opuściła druzynę Ricka, a później do niej wróciła. Pozycja w sam raz dla łowców aczików. Gra zawita do Xbox Game Pass 28 marca 2019 r.

Również 28 marca usługa wzbogaci się o Vampyr (70 na metacritic) – rpg od twórców Life is Strange w którym wcielamy się w Jonathana Reida – lekarza, który wraca z frontów Pierwszej Wojny Światowej, do ogarniętego epidemią hiszpanki Londynu, by nieść pomoc rodakom. W drodze do domu zostaje jednak zarażony wampiryzmem i od tej pory tuła się po Londynie walcząc z pragnieniem ludzkiej krwi, innymi ludźmi, łowcami wampirów, czy innych wampirów. Ważnym elementem rozgrywki jest panowanie nad głodem i decydowanie kim się pożywimy.

Dzień po Vampyrze do Xbox Game Pass dołączy Operencia: The Stolen Sun, która do usługi trafi w dniu swojej premiery. Jest to przedstawiciel gatunku dungeon-crawlerów z turowymi bitwami. Sama gra osadzona jest w środkowoeuropejskich klimatach fantasy, w świecie, w którym Król Słońce Napkiraly zostaje uprowadzony przez tajemniczą siłę, a jego królestwo staje się celem ataku zła. Naszym zadaniem jest rzecz jasna uratowanie krainy i odbicie monarchy.

Ostatnią zapowiedzianą grą jest Marvel vs. Capcom Infinite (77 na metacritic), która do Xbox Game Pass dołączy 1 kwietnia. Kolejna odsłona zręcznościowych bijatyk, w której na przeciw siebie staną postacie z dwóch tytułowych światów. Tym razem postacie Capcomu i Marvela będą musiały odnaleźć Kamienie Nieskończoności, a pomóc w tym ma naparzanie się między sobą.

 


Copyright © 2022 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.