Padem o ścianę

Nowe gry w Xbox Game Pass

Paweł Jastrzębski

Zwykle Microsoft nowe gry dodaje z początkiem miesiąca. Tym razem postanowił lekko zaszaleć i jeszcze w lutym usługa wzbogaci się o 5 nowych gier.

Już od jutra w usłudze znajdzie się Epic Mickey  2: The Power of Two (59 na metacritic) – kontynuacja trójwymiarowej platformówki o przygodach chyba najsłynniejszej animowanej myszy (sorry Jerry, ale nie masz startu). Tym razem towarzyszy jej królik Oswald a razem muszą przywrócić świat do właściwej równowagi. Pozycja w sam raz dla młodszego gracza.

Również od jutra dostępne będzie Batman: Return to Arkham (77 na metacritic) – odświeżona wersja dwóch pierwszych części przygód Mrocznego Rycerza od Rocksteady, wzbogacone o wszystkie wydane do tej pory pakiety DLC. Jeśli nie graliście w Arkham Asylum lub Arkham City, to koniecznie musicie nadrobić – zwłaszcza pierwsza część godna jest uwagi.

Jutro Xbox Game Pass wzbogaci się dodatkowo o Headlander (78 na metacritic) side scrollowa platformówka z elementami science fiction, za które odpowiada studio Double Fine. Wcielamy się w niej w uwięzionego w filmach sci-fi z lat 70-tych bohatera, który ze zdumieniem odkrywa, że składa się z samej głowy, umieszczonej w hełmie z napędem rakietowym. Z naszą pomocą musi przemierzać dwuwymiarowe plansze, by odzyskać pamięć i odkryć co się z nim stało.

Ostatni dzień lutego przyniesie nam Alien Isolation (78 na metacritic) – survival horror, w którym wcielamy się w córkę Ripley – Amandę. Razem z nią przemierzamy stację handlową Sevastopol, na której przypadkiem grasuje Obcy. Smaczkowi grze dodaje fakt, że nie możemy w żaden sposób go ubić – pozostaje nam tylko ucieczka lub skradanie się.

Również ostatniego dnia lutego Xbox Game Pass otrzyma The Walking Dead: Season 2 (80 na metacritic) – przydodówka point and click od Telltale, w której wcielamy się w znaną z pierwszego sezonu Clementine, która musi przeżyć w świecie opanowanym przez żywe trupy. Pozycja warta uwagi także dla łowców aczików – wbicie tam calaczka jest nie dość, że proste, to jeszcze stosunkowo szybkie.


Copyright © 2022 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.