Padem o ścianę

Pierwsze majowe nowości w Xbox Game Pass

Paweł Jastrzębski

Wiemy już jakie gry trafią do Xbox Game Pass w pierwszej majowej transzy tytułów. Oprócz zapowiedzianych już wcześniej Fifa 22 i NBA 2k22, do usługi trafi 7 nowych gier.

Pierwszy z nowych tytułów – Loot River (79 na metacritic)- jest już dostępny w usłudze. Gra dostępna będzie w abonamencie na konsole, PC i w chmurze.

Od 5 maja do usługi dołączą dwa nowe tytuły – Trek to Yomi – przygodowa gra akcji inspirowana filmami Akiro Kurosawy i Citizen Sleeper – cyberpunkowy RPG, w którym wcielamy się w byłego pracownika bezdusznej korporacji Essen-Arp, który próbuje przetrwać na stacji kosmicznej. Obie gry będą dostępne w abonamencie na konsole, PC i w chmurze.

Na kolejne tytuły przyjdzie nam poczekać do 10 maja, kiedy do usługi dołączą: Danganronpa 2: Goodbye Despair Anniversary Edition, Eiyuden Chronicle: Rising oraz This War of Mine: Final Cut. Wszystkie te gry będą dostępne w abonamencie na konsole, PC i w chmurze, a ja Waszej uwadze polecam w szczególności ostatni z nich.

Ostatnią z gier z pierwszej majowej transzy będzie NHL 22 dostępny w EA Play/Xbox Game Pass Ultimate od 12 maja. Pozycja w sam raz dla miłośników wirtualnego hokeja. Gra będzie dostępna w abonamencie wyłącznie na konsolach,

 

 

 


Copyright © 2023 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.