Padem o ścianę

Premiera Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku

Paweł Jastrzębski

Już dzisiaj nastał ten dzień, na który podejrzewam sporo z Was czekało – debiutuje Wiedźmin 3: Dziki Gon – Edycja Gry Roku – kompletne wydanie gry wraz z dodatkami – Serca z Kamienia i Krew i Wino. Z tej okazji CDP RED podzieliło się stosownym zwiastunem.

Pomijając, że grę możecie nabyć w formie fizycznej, to edycja cyfrowa pojawiła się już w sklepie Xboxa w cenie 179 zł – wydaje mi się, że jest to całkiem przyzwoita cena.

Jeśli jakimś cudem graliście w podstawkę, ale jej nie skończyliście i teraz chcecie kontynuować przygodę z Edycją Gry Roku, to mam dla Was złą wiadomość. Sejwy nie są kompatybilne między wersjami i nie można przenieść zapisu gry z „normalnej” edycji do Edycji Gry Roku.

Kompletne wydanie doczekało się także osobnej listy osiągnięć, więc jeśli jeszcze Wam mało Wiedźmina, to możecie zacząć zabawę z tą edycją i niejako scalkować Wieśka dwa razy 😉

Razem z Edycją Gry Roku zadebiutował także patch 1.30, który poprawi kilka niedoróbek w zadaniach, a także elementy interfejsu. Nowego wyglądu doczekał się też Vivaldi w Novigradzie.


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.