Padem o ścianę

Star Wars: Squadrons w EA Play/Xbox Game Pass Ultimate

Paweł Jastrzębski

EA Play (a co za tym idzie Xbox Game Pass Ultimate) rozbuduje się wkrótce o trzy nowe tytuły – w tym bardzo interesujące Star Wars Squadrons, które dołączy do usługi w marcu tego roku.

Zanim jednak polatamy sobie za sterami myśliwców, będziemy mogli pobawić się futbolistę amerykańskiego – 2 marca do EA Play/XGPU zawita Madden 21 (69 na metacritic)- czyli wirtualne przeniesienie na nasze telewizory najpopularniejszego w USA sportu.

Star Wars: Squadrons (78 na metacritic) pozwoli wcielić nam się w pilota myśliwca i wziąć udział w Galaktycznym Konflikcie po obu jego stronach i zasiądziemy za sterami takich legendarnych maszyn jak: X-Wing, A-Wing, Y-Wing, TIE Fighter, TIE Interceptor czy TIE Bomber.

Gra zaoferuje kampanię fabularną, która toczyć ma się po Bitwie o Endor – wcielimy się w niej zarówno w pilota Rebelii jak i pilota Imperium. Oczywiście gra ma mieć także także tryby multiplayer, który będzie wspierać pełen crossplay.

W kwietniu dodatkowo do usługi dołączy NHL 21 (81 na metacritic) – kolejna gra od EA Sports, która tym razem pozwoli nam wcielić się w bezzębnego kanadyjczyka, który jeździ po lodzie i próbuje wsadzić krążek do bramki, a od czasu do czasu spuścić komuś łomot 😀

 


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.