Padem o ścianę

Strange Brigade – zwiastun premierowy

Paweł Jastrzębski

Już we wtorek, 28 sierpnia, swoją premierę będzie mieć kooperacyjna strzelanka TPP od twórców Sniper Elite – Strange Brigade, o czym twórcy przypominają zwiastunem premierowym.

Akcja Strange Brigade dziać ma się w alternatywnych latach 30-tych XX wieku. Nasi bohaterowie przemierzają najdalsze zakątki imperium brytyjskiego w celu zbadania pozostałości po dawnych cywilizacjach. Całą sprawę komplikuje fakt, że pozostałości te bronione są przez zombiaki, mumie, potwory i inne magiczne istoty wezwane przez Seteki – egipską królową-czarownicę.

Akcja gry nastawiona jest głównie na kooperacje – czteroosobowy oddział, w którym każdy członek  posiada swoje indywidualne zdolności i umiejętności.  Nie zabraknie nam też broni palnej – karabinów  pistoletów czy strzelb.

Mimo, że gra przeznaczona jest dla 4 osób, nic nie stoi na przeszkodzie, by zagrać w okrojonym składzie – w takim przypadku kontrolę nad pozostałymi postaciami przejmie SI.

Premiera gry już we wtorek, 28 sierpnia. Możecie już składać zamówienia przedpremierowe – w Polsce zapłacicie 199,99 zł, więc zdecydowanie bardziej opłaca wybrać się na zakupy do Argentyny (61 zł) lub Turcji (67 zł).


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.