Padem o ścianę

Styczniowe nowości w Xbox Game Pass

Paweł Jastrzębski

Długo nam kazał czekać Microsoft na ogłoszenie co nowego trafi w pierwszej styczniowej transzy do Xbox Game Pass. Na szczeście czekanie dobiegło końca i można powiedzieć, że warto było czekać – do usługi dołączy bowiem kilka fajnych gier.

Już 7 stycznia do Xbox Game Pass dołączy eFootball PES 2021 Season Update (73 na metacritic) – najnowsza część największego konkurenta Fify – w tym roku Konami zrezygnowała z wypuszczenia pełnoprawnej kontynuacji, a ograniczyło się do aktualizacji składów i drużyn. Niezależnie od tego zdecydowanie warto zagrać. Gra trafi do do Xbox Game Pass na konsole i urządzenia z androidem.

Tego samego dnia usługa wzbogaci się o Injustice 2 (89 na metacritic) – druga odsłona mordobicia, w którym za łby biorą się bohaterowie DC. Także jeśli patrząc na czerwone gacie założone na niebieskie rajstopy marzyliście, by skopać tyłek Supermanowi, to macie teraz idealną okazję. Gra dostępna będzie w abonamencie na konsoli, urządzeniach z androidem i PC.

The Little Acre (75 na metacritic) – przygodówka, której akcja toczy się w 1950 r. w Irlandii. Opowiada o przygodach Ojca i córki, którzy przypadkiem trafiają do alternatywnej rzeczywistości, w której świat zamieszkują baśniowe stwory. Akcja gry kręci się wokół próby odnalezienia seniora rodu, który zaginął wiele lat temu.

Tydzień później Xbox Game Pass wzbogaci się o Torchlight III (68 na metacritic) – trzecia część serii hack&slash – tym razem pretekstem fabularnym do siekania i zabijania potworów jest wyprawa największych ludzkich herosów na granice królestwa, by powstrzymać hordy goblinów, nieumarłych i innych niemilców. Gra trafi do Xbox Game Pass na konsolach i urządzeniach z Androidem.

Oprócz ww. gier pierwsza styczniowa transza nowości będzie miała też coś wyłącznie do PC-towej wersji Xbox Game Pass:

  1. What Remains of Edith Finch – 14 stycznia
  2. YIIK: A Postmodern RPG – 14 stycznia
  3. Neoverse – 14 stycznia

 


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.