Padem o ścianę

Telltale i plany na przyszłość

Paweł Jastrzębski

Lubicie gry od Telltale? Ja mam bardzo mieszane uczucia – z jednej strony The Wolf Among Us  było moim zdaniem świetne, ale już The Walking Dead to żenada jakich mało. Również  Batman podszedł mi bardzo średnio. Wygląda na to, że  każda z tych gier doczeka się solidnego rozwinięcia.

Znana z rozbijania każdej gry na  epizody firma, podzieliła się planami na przyszłość. Według nich dostaniemy nowe sezony The Walking Dead, Batmana i The Wolf Among Us.

Na pierwszy ogień pójdzie Batman, którego nowy epizod zadebiutuje już 8 sierpnia. Zapoczątkuje tym samym drugi sezon, którego głównym przeciwnikiem będzie Edward Nygma.

W 2018 r. pojawi się czwarty, i jeśli wierzyć twórcom, ostatni sezon The Walking Dead. Jego bohaterką ponownie będzie Clementine.

Również w 2018 r. pojawi się drugi sezon The Wolf Among Us – nie ukrywam, że to właśnie na kontynuację przygód  Bigbiego czekam najbardziej. O ile inne gry Telltale średnio mi podeszły, tak egranizacja „Baśni” była jedną z lepszych przygodówek w jakie grałem od czasów Teenagenta.


Copyright © 2022 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.