Padem o ścianę

Trzy gry za darmo przez weekend

Paweł Jastrzębski

Tradycyjnie już dzisiaj startuje kolejny darmowy weekend, dla posiadaczy konta Gold. Tym razem bez dodatkowych opłat dostępne będą aż trzy gry, w tym jedna, która powinna zadowolić tych, którzy nie mogą się doczekać premiery netflixowego Wiedźmina.

Już od dzisiaj, do poniedziałkowego poranka posiadacze konta Xbox Live Gold lub abonamentu Xbox Game Pass Ultimate, będą mogli bez dodatkowych opłat zagrać w:

Fallout 76 (49 na metacritic) – sieciowa wariacja postapokaliptycznego klasyka nie porwała może graczy i recenzentów, ale Bethesda stara się jakoś ten trend odwrócić, choć nie zawsze jej się to udaje (choćby za sprawą głośnego abonamentu), ale darmowy weekend może być dobrą okazją, by się przekonać, czy coś w temacie się ruszyło.

DayZ (56 na metacrtic) – sieciowa, postapokaliptyczna strzelanka FPS, w której wcielamy się w jednego z ocalonych z apokalipsy zombie. Gra stawia nacisk na aspekt survivalowy – musimy dbać o to, by nasza postać racjonalnie i dobrze się odżywiała. Uważać także musimy na włóczące się zombiaki i co ważniejsze na innych ludzi, którzy jak to zwykle bywa, są największym zagrożeniem.

Soulcalibur VI (84 na metacritic) – kolejna odsłona bijatyki, która charakteryzuje się wykorzystaniem broni białej, której fabuła toczy się wokół dwóch legendarnych artefaktów – demonicznego Soul Edge i jego przeciwieństwa – Soul Calibura. W grze dostępny jest szereg zróżnicowanych postaci, w tym znamy chyba wszystkim Geralt z Rivii.

Rzecz jasna tradycyjnie otrzymamy dostęp do pełnych wersji gier, a postęp przeniesiemy do własnej kopii, po ewentualnym zakupie. Możemy się także spodziewać, że wszystkie te gry doczekają się sporej obniżki.

Źródło: TrueAchievements


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.