Padem o ścianę

Ubisoft ze swoim Battle Royale – zapowiedź Hyper Scape

Paweł Jastrzębski

Dosyć późno Ubisoft wystartował ze swoją wariacją na temat Battle Royale – na rynku zdominowanym przez PUBG, Fortnite, Apex Legends czy Call of Duty: Warzone francuska firma spróbuje znaleźć miejsce dla swojego Hyper Scape.

Hyper Scape to z grubsza tradycyjny przedstawiciel gatunku Battle Royale – mamy więc 100 graczy na stale zmniejszającej się mapie, możliwość grania solo i w drużynie, zbieranie ekwipunku i uzbrojenia podczas gry i wszystkie inne elementy na które kochanie/nienawidzicie (niepotrzebne skreślić) ten gatunek. Gra wyróżniać ma się tempem rozgrywki, większym nastawieniem na poruszanie się w pionie, nową mechaniką, zgodnie z którą wygrać możemy zabijając wszystkich na polu bitwy, lub utrzymując specjalną koronę przez 45 sekund, zmiennymi warunkami na polu bitwy (na które mają wpływać oglądający na Twitchu) oraz mechaniką respawnów, zgodnie z którą po śmierci stajemy się duchem, który może robić za zwiadowce, a po ubiciu przez naszą drużynę wroga – wrócić na pole bitwy.

Gra póki co dostępna jest tylko na PC w ramach testów technicznych. 12 lipca, na Ubisoftowym evencie dowiemy się więcej o samej grze i konkretnej dacie premiery na Xbox One i PS4.


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.