Padem o ścianę

Wolfenstein: Youngblood – Zwiastun z E3

Paweł Jastrzębski

Wczoraj swoją konferencję miał nie tylko Microsoft, ale także Bethesda. Jednym z jej elementów był nowy zwiastun nadchodzącego Wolfenstein: Youngblood.

Najnowszy zwiastun Wolfenstein: Youngblood zawiera fragmenty gameplayu prezentujące współpracę sióstr Blazkowitz. Jak pewnie wiecie, gra ma być mocno nastawiona na kooperacje między graczami, ale dla samotnych wilków przygotowano opcję włączenia sterowania drugą postacią przez AI. Co ciekawe, posiadacze edycji Deluxe będą mogli liczyć Buddy Pass, czyli klucz pozwalający dołączyć do gry osobie jej nie posiadającej – czyli coś, z czym mieliśmy do czynienia w A Way Out.

Akcja Wolfenstein Youngblood toczyć się będzie w latach 80-tych w okupowanym przez Niemców Paryżu. Wcielimy się w bliźniaczki Blazkowicz – Jessie i Sophie, które wyruszają do Francji odnaleźć i uratować swojego zaginionego Ojca.

Nie zabraknąć ma także szczątkowych elementów RPG – czyli wbijania na wyższe poziomy i rozwijanie umiejętności swojej postaci, a także zdobywania nowych elementów kosmetycznych – które prawdopodobnie będzie można kupić także za prawdziwą gotówkę.

Premiera Wolfenstein: Youngblood 26 lipca na Xbox One, PS4 i PC.


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.