Padem o ścianę

Xbox Game Pass – kolejne kwietniowe nowości

Paweł Jastrzębski

Microsoft ujawnił, jakie tytuły dołączą do poszczególnych wersji Xbox Game Pass w ramach drugiej kwietniowej transzy tytułów. W sumie będzie to 7 gier, przy czym dla dwóch z nich jest to dodanie możliwości grania w chmurze.

Już od dzisiaj (19 kwietnia) do usługi dołączą F1 2021 (88 na metacritic) i Need for Speed Hot Pursuit Remastered które dostanie możliwość ogrywania gry w chmurze (na konsolach są dostępne od jakiegoś czasu. Pozycje idealne dla miłośników wirtualnego ścigania.

Również od dzisiaj możecie zagrać w Turnip Boy Commits Tax Evasion, które dołączy do Xbox Game Pass w dniu swojej Xboxowej premiery. Gra dostępna będzie do ogrania na Xboxach, PC i za pomocą chmury.

Od 26 kwietnia zagrać będziecie mogli w 7 Days to Die (35 na metacritic) i Research and Destroy, który trafi do usługi w dniu swojej premiery.

Dwa dni później Xbox Game Pass wzbogaci się o kolejne dwie gry – dawnego exa na PlayStation, Bugsnax (75 na metacritic) i Unsouled, który trafi do usługi w dniu swojej premiery. Wydaje się, że warto zwrócić uwagę na ten drugi tytuł, który ma być trudnym, ale uczciwym Action-RPG, utrzymanym w stylistyce pixel-art.

 


Copyright © 2022 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.