Padem o ścianę

Xbox Game Pass – kolejne listopadowe nowości

Paweł Jastrzębski

Wiemy już jakie gry trafią w drugiej listopadowej transzy do Xbox Game Pass. W sumie jest to 10 gier, choć dwie z nich będą dostępne do ogrania w chmurze.

Już od dzisiaj użytkownicy Xboxowej chmury będą mogli ograć za jej pomocą Dead Space (78 na metacritic) i Dragon Age: Origins (86 na metacritic).

Od jutra do ogrania będzie Next Space Rebels, który trafi do usługi w dniu swojej premiery. Gra będzie dostępna na konsolach, PC i w chmurze.

Od 18 listopada do usługi dołączą cztery gry – wszystkie dostępne na konsolach, PC i w chmurze:

Exo One (dostępny w dniu premiery) – zręcznościowo przygodowa gra, w której wcielamy się w pilota nietypowego statku kosmicznego, przygotowanego na podstawie planów otrzymanych z kosmosu. Jako pilot statku przypadkiem otworzyliśmy tunel czasoprzestrzenny, którzy przenosi nas do odległego zakątka wszechświata.

Fae Tactics (77 na metacritic w wersji na PC) – jRPG, który trafi do usługi w dniu swojej konsolowej premiery. w Grze wcielamy się Peony – istotę obdarzoną magicznymi możliwościami, która zamieszkuje fantastyczną krainę podzieloną na dwie części – ludzi i magicznych Fae.

My Friend Pedro (81 na metacritic), który pojawi się w Xbox Game Pass na swoją premierę na Xbox One. Jest to klasyczna platformówka akcji, w której wcielamy się w bohatera, który na rozkaz pewnego wrażliwego banana przemierza różne lokacje likwidując po drodze hordy wrogów.

Undungeon – kolejna gra, która do Xbox Game Pass trafi w dniu swojej premiery – jest miks przygodówki, RPG i rogalika. Gra przenosi nas do świata, w którym doszło do połączenia 7 wymiarów, które przed wydarzeniami z gry zlały się w jedno. Wcielamy się w jedną z nieśmiertelnych osób, powstałych w wyniku tego połączenia.

Kolejną nowością będzie Deeeer Simulator, który trafi do usługi 23 listopada – w dniu swojej premiery. Gra jest tym czym sugeruje tytuł – symulatorem jelenia, w którym możemy niczym w Goat Simulator rozwalić pół miasta. Gra będzie dostępna na konsolach, PC i w chmurze.

Również 23 listopada do Xbox Game Pass dołączy Mortal Shell (75 na metacritic) – soulslike, w którym wcielamy się w puste naczynie, które przejmuje ciała pokonanych wrogów. Nasz „bohater” zostaje wysłany przez Mrocznego Ojca na poszukiwaniu sanktuariów wiernych. Gra będzie dostępna na konsolach, PC i w chmurze.

Ostatnią grą jaka dołączy do Xbox Game Pass w listopadzie będzie Evil Genius 2 (75 na metacritic w wersji na PC) która do usługi dołączy 30 listopada – w dniu swojej Xboxowej premiery. RTS w którym jak sama nazwa wskazuje, wcielamy się w geniusza zła, którego celem jest dominacja nad światem. Gra będzie dostępna na konsolach, PC i w chmurze.

 


Copyright © 2022 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.