Padem o ścianę

Xbox Game Pass – pierwsze czerwcowe nowości

Paweł Jastrzębski

Wiemy już jakie gry trafią do Xbox Game Pass w pierwszej czerwcowej transzy tytułów – w sumie do 7 czerwca usługa wzbogaci się o 6 nowych pozycji, ale możemy się spodziewać, że przy okazji Xbox & Bethesda Showcase do usługi wpadnie więcej tytułów.

Już od dzisiaj możecie zagrać w For Honor: Marching Fire Edition (78 na metacritic) – rozszerzona wersja sieciowej nawalanki od Ubisoftu, która zawiera podstawową wersję gry oraz dodatek Marching Fire, wprowadzający nową frakcje – chińskie Wu Lin. Gra będzie dostępną w abonamencie na konsolach, PC i w chmurze.

Jutro, 2 czerwca, do Xbox Game Pass dołączy Ninja Gaiden: Master Collection (72 na metacritic) – zestaw trzech zremasterowanych części przygód Ryu Hayabusy – Ninja Gaiden Sigma, Ninja Gaiden Sigma 2 i Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge. Gra będzie dostępną w abonamencie na konsolach i PC.

Kolejna gra dołączy do Xbox Game Pass już 7 czerwca i będzie to Assassin’s Creed Origins (85 na metcritic) – ta odsłona serii zabierze nas do starożytnego Egiptu, gdzie będziemy śledzić przygody Bayeka i początki bractwa Assassynów. Warto nadmienić, że już 2 czerwca gra otrzyma łatkę dającą 60fps na Xbox Series X|S. Także jest kolejny powód, by się nią zainteresować. Gra będzie dostępną w abonamencie na konsolach, PC i w chmurze.

Także 7 czerwca do usługi dołączy Chorus (76 na metacritic) – kosmiczna strzelanka, w której wcielamy się w Narę – wybitną pilotkę samoświadomego statku Forsaken i jednocześnie byłą członkinię terroryzującego galaktykę kultu, która dręczona wyrzutami sumienia staje do walki z byłymi współwyznawcami. Gra będzie dostępną w abonamencie na konsolach, PC i w chmurze.

Również 7 czerwca (w dniu swojej konsolowej premiery) do usługi dołączy Disc Room (83 na metacritic) – charakteryzująca się wysokim poziomem trudności gra zręcznościowa, w której wcielamy się w naukowca badającego tajemniczy obiekt, który pojawił się na orbicie Jowisza. Gra będzie dostępną w abonamencie na konsolach, PC i w chmurze.

Ostatnią grą z pierwszej czerwcowej oferty jest Spacelines from the Far Out, które trafi do usługi w dniu swojej premiery. Jest to opracowana z myślą o kooperacji zręcznościówka z elementami roquelike. Wcielamy się w niej w pilotów kosmicznych statków, którzy zajmują się przewożeniem pasażerów. Gra będzie dostępną w abonamencie na konsolach i PC.


Copyright © 2022 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.