Padem o ścianę

Xbox Game Pass – pierwsze lutowe nowości

Paweł Jastrzębski

Wiemy już jakie gry trafią do Xbox Game Pass w ramach pierwszej lutowej transzy. Do usługi zawita 7 nowych gier, z czego 5 do konsolowej wersji abonamentu.

Już 4 lutego do Xbox Game Pass dołączy Project Winter, który pojawi się w abonamencie w dniu swojej premiery. Wieloosobowa przygodówka, przeznaczona dla maksymalnie 8 graczy, musi przetrwać w mroźnej tundrze. Grę obserwujemy z rzutu izometrycznego, a naszym zadaniem będzie przetrwać do czasu przybycia pomocy. Kluczem do przetrwania będzie współpraca graczy, którą może utrudnić fakt, że w grupie mogą znajdować się zdrajcy, których tożsamość znana jest wyłącznie nim.

Gra dostępną będzie w ramach Xbox Game Pass na konsolach, PC i urządzeniach z Androidem.

Także 4 lutego Xbox Game Pass wzbogaci się o The Falconeer (62 na metacritic) – połączenie gry lotniczej z RPG, w której wcielamy się w pilota ogromnego ptaka, którzy razem przemierzają fantastyczną krainę Ursee, walcząc w wojnie, zawierając sojusze i przyjaźnie, a przy okazji odkrywając tajemnice krainy.

Gra dostępną będzie w ramach Xbox Game Pass na konsolach, PC i urządzeniach z Androidem.

11 lutego do usługi dołączy Final Fantasy XII The Zodiac Age (80 na metacritic) – zremasterowana wersja dwunastej odsłony słynnej serii, w której wcielamy się w młodego Vaana, który marzy by zostać piratem. W skutek zbiegu okoliczności poznaję kierującą ruchem oporu księżniczkę Ashe i razem wyruszają w podróż w celu obalanie okupanta i przy okazji uratowania świata.

Gra dostępną będzie w ramach Xbox Game Pass na konsolach i PC.

Tego samego dnia do Xbox Game Pass dołączy Jurassic World Evolution (76 na metacritic) – strategia ekonomiczna, w której wcielamy się w zarządce tytułowego parku. Naszym zadaniem jest, by park rósł w siłę, a goście byli zadowoleni i bezpiecznie 😀

Gra dostępną będzie w ramach Xbox Game Pass na konsolach i urządzeniach z Androidem. Warto nadmienić, że w grudniu 2019 roku, była dostępna w ramach usługi Games with Gold.

Ostatnią grą, która zawita w lutym do Xbox Game Pass będzie Stealth Inc. 2: A Game of Clones (82 na metacritic), który dołączy 11 lutego. Jest to platformowa skradanka, w której wcielamy się w hakera, włamującego się do tajnej bazy, by uwolnić przetrzymywane tam klony.

Gra dostępną będzie w ramach Xbox Game Pass na konsolach i urządzeniach z Androidem.

Oprócz ww. tytułów do Xbox Game Pass w lutym zawitają także gry omijające konsole:

  1. Wolfenstein: Youngblood – 11 lutego, Android
  2. Ghost of a Tale – 4 lutego, PC

 


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.