Padem o ścianę

Czerwiec w Games with Gold

Paweł Jastrzębski

Długo Microsoft zwlekał z ujawnieniem jakie gry dołączą w czerwcu do Games with Gold. Patrząc po tytułach w sumie nic dziwnego i w zasadzie pozostaje czekać, aż Phil podejmie twardą decyzję i w końcu skasują tą usługę.

W czerwcu do Games with Gold dołączą

Na Xbox One/Series X|S czerwiec zacznie się Aven Colony (77 na metacritic) – city builder w stylu Sim City, w którym trafiamy na planetę Aven Prime, gdzie przejmujemy kontrolę nad jedną z kolonii.

Od 15 czerwca na konsolach aktualnej i poprzedniej generacji dostępne będzie Project Highrise: Architect’s Edition (72 na metacritic) – kolejna city builder, w którym dla odmiany zarządzamy budową i działaniem drapacza chmur.

 

Na Xbox 360 przez pierwszą połowę czerwca dostępny będzie Super Meat Boy (90 na metacritic), który jest chyba najjaśniejszym punktem czerwcowej oferty. Legendarny indyk, w którym sterujemy kawałkiem mięsa, który musi przedrzeć się przez trudne i urozmaicone poziomy, by uratować swoją wybrankę.

Ostatnią grą z czerwcowego Games with Gold jest Raskulls (75 na metacritic) – połączenie platformówki, wyścigówki i gry logicznej, w której przemierzamy dwuwymiarowe poziomy, by w wyznaczonym czasie zniszczyć kolorowe klocki.

 


Copyright © 2022 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.