Padem o ścianę

Kwiecień w Games with Gold

Paweł Jastrzębski

Zbliża się powoli koniec miesiąca, więc Microsoft podał jakie gry będą dla goldowców dostępne w kwietniu bez dodatkowych opłat. Po raz  kolejny otrzymujemy naprawdę dobrą ofertę, w której każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Xbox One:

  1. Ryse: Son of Rome: 1-30 kwietnia
  2. The Walking Dead: Season 2: 16 kwietnia – 15 maja

Xbox 360:

  1. Darksiders: 1-15 kwietnia
  2. Assassin’s Creed: Revelations: 16-30 kwietnia

Początek kwietnia na Xbox  One należeć będzie do tytuły startowego konsoli – Ryse: Son of Rome (60 na metacritic) gra, która pierwotnie miała być grą na Kinecta, wyewoluowała w pełnoprawną siekankę TPP, w której wcielimy w rzymskiego legionistę walczącego w każdym zakątku Imperium. Przyznam szczerze, że jej obecność w Games with Gold była przeze mnie od dawna wyczekiwana, więc wiadomość jest dla mnie bardzo sympatyczna.

Druga połowa kwietnia to z kolei drugi sezon przygodowych The Walking Dead (80 na metacritic) – pierwszy sezon był już dostępny w GwG i mimo, że mnie nie zachwycił, to chętnie wrócę do świata żywych trupów – choćby dla banalnych 1000GS.

Pierwsza połowa kwietnia na Xbox 360, to z kolei Darksiders (83 na metacritic) – klasyczny slasher, w którym wcielimy się w jednego z Jeźdzców Apokalipsy – Wojnę. Miłośnicy gatunku powinni się bawić naprawdę nieźle.

Kwiecień zakończy się Assassin’s Creed: Revelations (80 na metacritic) – ostatnia część przygód Ezio, która zabierze nas do Konstantynopolu, gdzie nasz bohater będzie próbował podążać śladami legendarnego Altaira i powstrzymać wpływy templariuszy na terytorium Imperium Osmańskiego.

Przypominam, że wszystkie gry z GwG na Xbox 360 z automatu trafiają do listy gier działających na Xbox One w ramach wstecznej kompatybilności


Copyright © 2022 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.