Padem o ścianę

Lipiec w Games with Gold

Paweł Jastrzębski

Wiemy już jakie gry trafią w lipcu do Games with Gold. Tak po prawdzie, to prawie każda oferta byłaby lepsza niż czerwcowa. Mimo to, przynajmniej jedna gra wydaje się być naprawdę wartościowym dodatkiem.

Xbox One:

  1. WRC 8 FIA World Rally Championship: 1-31 lipca
  2. Dunk Lords: 16 lipca – 15 sierpnia

Xbox 360:

  1. Saints Row 2: 1-15 lipca
  2. Juju: 16-31 lipca

Lipiec na Xbox One przywitamy WRC 8 FIA World Rally Championship (76 na metacritic) – wyścigowa gra, powstała na licencji WRC. Otrzymamy zatem dostęp do wszystkich oficjalnych zespołów i kierowców.

W połowie lipca do gry wejdzie Dunk Lords, który pojawi się w Games with Gold w dniu swojej premiery. Jest to zręcznościowa gra sportowa, mocno przywodząca na myśl NBA Jam. W grze mierzą się ze sobą dwie dwuosobowe drużyny. Gra oferuje rozgrywkę dla jednego gracza lub kooperacje.

Na Xbox 360 lipiec zacznie się Saints Row 2 (72 na metacritic) – druga część serii, która miała być odpowiedzią na GTA. Tutaj jeszcze nie latamy z fioletowym dildosem po ulicy 😉

Ostatnią grą dostępną w lipcowym Games with Gold będzie Juju (67 na metacritic) – platformówka 2,5D będąca dziełem polskiego FLying Wild Hog. Wcielamy się w niej w tytułowego Juju, który wraz ze swoim przyjacielem, jaszczurką Peyo, walczy z pradawnym złem. Grę można przejść zarówno samemu, jak i w kooperacji z innym graczem.

Przypominam, że wszystkie gry dostępne w Games with Gold na Xbox 360, ogracie na Xbox One w ramach wstecznej kompatybilności.


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.