Padem o ścianę

Marzec w Games with Gold

Paweł Jastrzębski

Dzisiaj ostatni dzień lutego, więc najwyższa pora poznać, jakie tytuły trafią do abonentów Games with Gold w marcu. Szykuje się całkiem dobry miesiąc dla miłośników shooterów ze świata Star Wars i slasherów.

Xbox One:

  1. Adventure Time: Pirates of the Enchiridion: 1-31 marca
  2. Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2: 16 marca -15 kwietnia

Xbox 360:

  1. Star Wars Republic Commando: 1-15 marca
  2. Metal Gear Rising: Revengeance: 16-31 marca

Początek marca na Xbox One należeć będzie do Adventure Time: Pirates of the Enchiridion (66 na metacritic) – pzygodówka oparta na kultowym w pewnych kręgach serialu. Wcielamy się w niej w jednego z czwórki bohaterów, których zadaniem jest poznać przyczyny tajemniczej powodzi.

Od 16 marca do ściągnięcia będzie Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 (80 na metacritic) – druga część nietypowego shootera opowiadającego o walce roślin z zombiakami. Jako przedstiawiciel roślin musimy odbić z rąk zombiaków miasto Suburbia. Pozycja w sam raz dla trochę młodszego gracza (ale bez przesady), dobrze się także sprawdza na coopowe posiadówki.

Na Xbox 360 marzec przywita nas Star Wars Republic Commando (78 na maetacritic) gra z oryginalnego Xboxa, uznawana przez niektórych za najlepszy shooter w świecie Star Wars. Akcja tej gry odbywa się między 2 a 3 Epizodem i pozwala nam wcielić się w komandosa walczącego pod egidą Starej Republiki.

Druga połowa marca to z kolei obecność Metal Gear Rising: Revengeance (82 na metacritic) – slasherowy spin off serii Metal Gear Solid, w którym wcielamy się w Raidena, znanego z drugiej i czwartej części serii. Cechą wyróżniającą Metal Gear Rising: Revengeance jest zaimplementowany w grze tryb blade mode dzięki któremu czas spowalnia a my możemy spokojnie wybrać  kończyny przeciwnika do odcięcia.

Przypominam, że wszystkie gry z Xbox i Xbox 360 dostępne w usłudze Games with Gold, działają na Xbox One w ramach wstecznej kompatybilności.

 


Copyright © 2022 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.