Padem o ścianę

Październik w Games with Gold

Paweł Jastrzębski

Po bardzo udanym dla Goldowców wrześniu Microsoft nie zwalnia tempa i w październiku również proponuje solidne tytuły – nie są to może klasyczne blockbustery, ale i tak jest dobrze. Pełna oferta Games with Gold na październik w rozwinięciu.

Xbox One:

  1. Valiant Hearts: The Great War: 1-31 października
  2. The Walking Dead: The Complete First Season: 16 października – 15 listopada

Xbox 360:

  1. Metal Gear Solid V: Ground Zeroes: 1-31 października
  2. The Walking Dead: The Complete First Season: 16 października – 15 listopada

Valiant Hearts: The Great War, to logiczna przygodówka o czterech bohaterach I Wojny Światowej. Gra doczekała się bardzo przywoitej średniej na metacritic (81) i bardzo prestiżowych nagród na zeszłoroocznych Game Awards – Najlepsza Narracja i Najlepsza Innowacja. Choćby z tego powodu warto dać jej szansę.

W drugiej połowie miesiąca zmienimy trochę klimat i zaczynamy próbę przetrwania w The Walking Dead: The Complete First Season (na obie konsole). Przygodówka oparta na komiksie o apokalipsie zombie. Fani serialu mimo to powinni być zadowoleni, bo według wszelkich znaków na niebie i ziemi jest to bardzo przyzwoity kawałek kodu.

Przez cały października posiadacze Xboxa 360 będą mogli dodatkowo ściągnąć Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (66 na metacritic) – prolog do wydanego niedawno Metal Gear Solid V: Phantom Pain. W sierpniu była ona dostępna na Xbox One, a teraz posiadacze konsoli poprzedniej generacji mogą się przekonać o co właściwie w grach z serii MGS chodzi – mi Ground Zeroes nie przypadło niestety do gustu, ale zagrać warto, choćby po to by wyrobić sobie własne zdanie.

 


Copyright © 2022 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.