Padem o ścianę

Październik w Games with Gold

Paweł Jastrzębski

Wiemy już jakie gry trafią do Games with Gold w październiku. Łagodnie mówiąc szału nie ma, ale do tego usługa zdążyła nas od jakiegoś czasu przyzwyczaić.

W październiku na posiadaczy subskrypcji Xbox Live Gold/Xbox Game Pass Ultimate, czeka:

  1. Aaero (Xbox On/Series X|S) – 1 – 31 października
  2. Hover (Xbox On/Series X|S) – 16 października – 15 listopada
  3. Castlevania: Harmony of Despair (Xbox360/Xbox On/Series X|S) – 1 – 15 października
  4. Resident Evil Code: Veronica X (Xbox360/Xbox On/Series X|S) – 13-31 października

Początek miesiąca dla posiadaczy Xbox One/Series X|S przyniesie Aaero (80 na metacritic) – gra muzyczno-rytmiczna w klimacie science-fiction.

Od połowy miesiąca dostępne będzie Hover (53 na metacritic) – platformówka z widokiem z pierwszej lub trzeciej osoby, w której w stylu znanym z Mirror’s Edge przemierzamy futurystyczne miasto. Wcielamy się w niej w członka ruchu oporu, który próbuje walczyć z despotycznym burmistrzem.

Dodatkowo posiadacze trzech ostatnich generacji Xboxów będą w pierwszej połowie miesiąca cieszyć się Castlevania: Harmony of Despair (67 na metacritic) – utrzymana w stylu klasycznych części, kolejna odsłona legendarnej serii Castlevania. Ponownie dostajemy rozrywkę utrzymaną w technice 2D, a grę od poprzedniczek wyróżnia tryb kooperacji, w którym możemy się wcielić w jednego z sześciu bohaterów.

Ostatnią grą dostępną w październikowych Games with Gold będzie Resident Evil Code: Veronica X (67 na metacritic) – kolejna edycja klasycznych survival horrorów, w której wcielamy się w Claire i jej brata Chrisa.


Copyright © 2022 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.