Padem o ścianę

Sierpień w Games with Gold

Paweł Jastrzębski

Wiemy już jakie gry zawitają do usługi Games with Gold w sierpniu. Niestety oferta na drugi wakacyjny miesiąc 2020 r., nie zapisze się złotymi zgłoskami w historii usługi.

Xbox Games with Gold:

  1. Portal Knights: 1-31 sierpnia
  2. Override: Mech City Brawl : 16 sierpnia – 15 września
  3. MX Unleashed: 1-15 sierpnia
  4. Red Faction II: 16-31 sierpnia

Na początku sierpnia w Games with Gold przywita nas Portal Knights (77 na metacritic) – trzecioosobowy RPG, który łączy klasyczne dla gatunku mechaniki z popularnym Minecraftem. Fabuła gry przenosi nas do zbudowanego z klocków, fantastycznego świata, który przed wiekami został rozdarty na kawałki.  Jak nietrudno się domyślić, zadaniem gracza, będzie jego scalenie.

Od połowy sierpnia w Games with Gold dostępne będzie Override: Mech City Brawl (59 na metacritic) – dynamiczna bijatyka 3D, w której zasiadamy za sterami jednego z 12 mechów, by toczyć zmagania na w pełni zniszczalnych arenach. Oprócz kampanii dla jednego gracza, twórcy przygotowali także tryb multi, w którym będziemy mogli zmierzyć się z żywym przeciwnikiem.

Kolejną grą, która trafi do usługi będzie MX Unleashed które dostępne będzie od 1 do 15 sierpnia. Gra pamięta jeszcze czasy oryginalnego Xboxa. Jak sam tytuł wskazuje gra traktuje o wyścigach motocrossowych. Do naszej dyspozycji oddane zostanie 50 tras, które będziemy mogli objeżdżać zarówno w trybie wolnym jak i trybie kariery. Warto nadmienić, że gra jest „Ulepszona dla Xbox One X”.

Ostatnią grą z sierpniowego Games with Gold będzie również gra z oryginalnego Xboxa – Red Faction II (74 na metacritic) – kontynuacja ciepło przyjętego FPS-a z 2001 r. Akcja gry toczy się 5 lat po wydarzeniach z pierwszej części i przenosi nas na Ziemie, do Wspólnoty, która od 15 rządzona jest twardą ręką przec Victora Sopot. Zadaniem gracz jest rzecz jasna obalenia dyktatora. Podobnie jak MX Unleashed, Red Faction II jest „Ulepszona dla Xbox One X”


Copyright © 2021 Padem o sciane. Wszystkie prawa zastrzezone.